16 Aralık 2014
Yorum Yap
#2891446

Pegasus Bilgi Teknolojileri Samsung S3 Telefonum Tamir Edilmedi

Mayıs 2013 tarihinde Bahçelievler Gold'dan Samsung S3 aldım. Bir süre sonra telefonumun orta tuşu çalışmamaya başladı. 3 Aralık 2014 çarşamba günü Gold Teknoloji Marketleri yetkili servisine vermiş olduğum telefonum 8 gün sonra elime geçti. Telefonu açtığımda tamir edilmediğini gördüm. Şikayetim orta tuşunun bozuk olmasıydı fakat sadece telefonda fabrika ayarlarına geri dönüşüm yapılmış, orta tuşu yapılmamıştır.Üstelik raporda da orta tuşunun yapıldığına dair bilgi vardı. Gold Teknoloji Marketleri yetkili servisine durumu anında bildirdiğimde bunun Samsung ile alakalı olduğunu söylediler. Gold'un garantisine göndermiş olmama rağmen durumu Samsung havale ettiler. Şikayetçiyim.

Ayşe Ayşe 1.184 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi17 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili size telefonla ulaşılamamaktadır. Cihazınızın arızasının giderilmesi yönünde tekrar servisimize gönderim yapmanız gerekmektedir. Saygılarımızla, PEGASUS BİLGİ A.Ş.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi16 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, PEGASUS BİLGİ A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları