01 Şubat 2014 #2263583

Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Telefonum Açılmıyor

Gold Teknoloji Marketleri'nden telefon aldım. Güncelleme yaptım telefon kapandı açılmıyor. Telefonu servise gönderdim. Bu sony garantisi değil ücret talep ettiler. Yurt dışı imei sıradan servis kurup ucuz yollarla vergi düşürerek halkı bilgi vermeden bu cihazı sattı. Ben Gold firmasının büyük firma diye güvendim aldım yanıltıldım. Mahkemeye vermek istiyorum.

Emin 117 Okunma

Cevaplar

 • Emin09 Kasım 2014

  golt müdürü ile ğorüşdüm altunzade benim hallı oldıgımı söylüyor yapdıracagız dedi ess elektironiği aradım experia go modelli telefonumun ekrenı calişmadıgını soyledim kendi paramla değirsirdim yeni takılan ekran ğine calişöamısdır 3 defa bu nedenden yolladım ve 2,2 sürüm yazılıklı telefona 4,2,2 yüklemiş kasıyor veekranın yarısı caşilmiyor dedim ve defalarca ğeri ğonderdim ğeri ğeliyor onarıldı diye bakdım aynı tekrar yolladım soket onarıldı demiş ğine calişmıyor golt ve ess elektironikden dava mehkemesi acacagım

 • Emin09 Kasım 2014

  ess elektironik experia go telefonumu 6 defa yolladım ve yapılmamısdır tüketiçi mahkemesine ğidiyorum

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi19 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz üzerine servis ekibimize bilgi verilmiştir. Cihazınız için teknik destek sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

 • Emin18 Mart 2014

  telefonu yazılımı lisassız yazılım telefon ilk ğünden yazılımı devre dısı bırakdı tamire ğitti ğeri ğeldi ğine kapandı lisans kırılıp kopyalama yapılmısdır gercek serial yazılımı yüklemezlerse tüketiçi mahkemesine basvuracagım telefon ğeldiğinde inceletmeye ğonderilecekdir efer aynı sorunu 3 sefer yasarsam golt magazası ve ess sacma sapam servisi mahkemeye vereceğim

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön