24 Ağustos 2013

Gold Teknoloji Marketleri Bozuk Telefon Sattı!

Gold Teknoloji Marketleri 'nden aldığımız garantili Samsung marka s3 model telefon aldığımız ilk gün ekran kapanma problemi verdi. Ender oluyordu çok önemsemedik, günler geçtikçe artmaya başladı. Ekran beklemeye geçtikten sonra, telefon geldiğinde bile açılmaz oldu. Gold'a verdik servise gideceğini söylediler.Özellikle şikayetimizin donanımsal olduğunu belirtmemize rağmen , arızasına bakmadan yeni yazılım kurup göndermişler. Birkaç saat çalışıp eski haline geri döndü. Günler kaybettik. Tekrar servise verdik değişim talep ettik. 11 gün oldu ses yok. Yeni telefonumuza serviste müdahale edilirken ; ekran, kapaklar çizilmiş, bu çizikler serviste sanki teslim alındığında çizilmiş gibi forma yazılmış. Mağduruz.

Feza 282 Okunma

Cevaplar

 • Feza07 Ekim 2013

  18 gün süre ile telefonum yine serviste kaldı. Tamir edilmeden geri geldi. Yazılım güncelleyip süre dolmadan göndermişler. Sağlam olan sarj aletim de servisten bozuk olarak geri geldi. Bu süreçte ne Gold tarafından ne de Ess elektronik tarafından arandım. Yasal talebim olarak istediğim yedek cihaz karşılanmadı. Ess Elektroniği aradığımda sürekli otomatik cevap olarak ürününüz inceleniyor tarzında cevaplar verildi. Ess firması hiç kurumsal bir firma izlenimi vermiyor. Gold nasıl böyle bir firma ile yola çıkmış aklım almıyor. Gold Teknoloji marketleri de ESS gibi bir firmaya bizi mahkum ederek ve aradan sıyrılarak sınıfta kaldı. Cihazımı tamir edemiyorlar, değişim de yapmıyorlar. 4 kez servise giden aylarca serviste kalan ürün elime geçer geçmez mahkemeye başvuracağım.

 • Feza07 Ekim 2013

  ne goldu ne de ess yi asla tercih etmem

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi04 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında yetkili birimimize gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Ess Elektronik

 • Feza03 Eylül 2013

  Ürün servisten ekran değişimi yapılarak geldi. ilk gün sorunsuz çalıştı ikinci gün yine aynı arızayı verdi. şu an yine eski haline dönmek üzere. ilk servis süresi 11 günç ikinci servis süresi 17 gün. Bakalım 3. servis ne zaman teslim edecek ürünümü. Değişim talep ediyorum. Tüketici mahkemesine başvuracagım.

 • Feza03 Eylül 2013

  ürünüm halen arızalı.

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön