06 Eylül 2013 #1997030

Ess Elektronik'in Servisi Telefonu Yapamıyor!

Yeni aldığım Samsung S III telefonumu kamera hatası sebebiyle, aldığım 212 Gold Teknoloji Marketleri 'ne götürdüm. Servise yolladılar , ancak birçok kez gel git yapmasına rağmen yapılamadı . Ben hala telefonun servisten gelmesini bekliyorum. ESS Elektronik diye bir servise gönderiliyor , ama her seferinde arıza giderilmediği için , telefonu almış olduğum mağaza geri servise gönderiyor.Satış sonrası hizmet sıfır. Aynı sorun nedeniyle yaklaşık bir buçuk aydır serviste gel git yapan birçok kez açılan telefonu istemiyorum. Acil çözüm bekliyorum. Telefon ESS Elektronik diye bir firma tarafından ithal edilmiş, ithal olduğu için Samsung da ilgilenemedi. Servise gönderim ve yaptıklarını zannederek telefonu gönderdikleri tarihler; 26/07/2013 02/08/2013- 06/08/2013 19/08/2013 - 23/08/2013 şuan hala serviste.

Gülsüm 88 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm09 Eylül 2013

    Otomatik cevaplarla memnuniyet sağlanamıyor malesef. Teknik ekibin yapamadığı telefon 3. kez aynı sorunla elinizde merak ediyorum ne kadar süre içerisinde telefonumu teslim alabileceğim. Gerçi artık yaptık desenizde istemiyorum sıfır telefonu 3. kez açıp düzeltmeye çalışıyorsunuz artık 2. elden farksız bir ürün gelecek elime yenisi olmadığı müddetçe kabul etmiyorum.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK

  • Gülsüm09 Eylül 2013

    Çözüm yok, mağduriyet müşteride kalıyor, gold müşteri ile sadece satışa kadar muhatap, satış sonrası yada arıza konularında problem yaşanıyorsa beklemekten başka yapılacak bir şey yok, muhatap bulunamadığı gibi ilgililere ulaşmakta imkansıza yakın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön