05 Şubat 2014

Ess Elektronik'e Gönderdiğim Fotoğraf Makinesi Garanti Kapsamında Onarılmıyor

Fotoğraf makinesini 26.08.2012 tarihinde aldım 18.7.2013 fotoğraf makinesi arızalandı ve servise göndermesi için Gold'a gittim (form no : FTS70.010,00) cihazın kullanıcı hatası olduğunu bunun bir bedel karşılığında yapılacağını söylediler bende bunun garantisi olduğunu ben bunu ayda yılda bir kullandığımı söyledim.

Cihazı yaptıklarını söyleyip bana teslim ettiler. Yaz tatili için gittiğimizde makinenin çalışmadığını fark ettim. Tatil dönüşü tekrar Gold'a gidip bunu servise göndermesini (sistem form no 053247) ve cihazın değişmesini de söyledim servis yine aynı kullanıcı hatası ve bir bedel karşılığı olarak dedi ben hala cihazı almadım cihazın değişmesi talep ediyorum.

Muharrem 88 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem12 Kasım 2014

    bu konuyu tüketici mahkemesine başvurdum. ve 1 yıl sonra tüketici mahkemesi benim hatalı olduğuma karar verdi. ( tebrikler tüketici mahkemesi ) hani vatandaşın yanındaydın!!

  • Muharrem25 Şubat 2014

    bu konu hakkında bana ilgili firma hala geri dönmedi.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön