03 Eylül 2013 #1991086

Ess Elektronik'den Aldığım Telefonum Arızalı!

Gold Teknoloji Marketleri'nden 07.04.2013 tarihinde Apple ürünü olan İPhone5'i satın aldım.


02.07.2013 tarihinde telefondan kaynaklı arıza sebebi ile servis garantisi verilen Gold Bilgisayara götürerek arızanın kontrol edilmesini istedim. Yapılan kontroller sonucunda format atılarak geri verilmiştir.13.07.2013 tarihinde arızanın hala devam etmesi sebebi ile yeniden servise verilen telefonun kamerası tarafımdan hiçbir onay alınmadan değiştirilmiş olarak geri verilmiştir. Tüm bunlara rağmen 28.07.2013 - 04.08.2013 ve son olarak 24.08.2013 tarihlerinde ürün arızanın devam etmesi sebebi ile servise gitmiş olup hala servistedir.

Esra 161 Okunma

Cevaplar

  • Esra04 Eylül 2013

    Ben telefonu ESS elektronikten almadım. Gold Teknoloji Marketlerinden aldım ve elimde Gold faturası mevcut. Gold'un muhattap olarak sizi göstererek aradan çekilmesi ve karşımda ESS'den hiçbir şekilde muhattap bulamamam başlıca problemim. 02.07.2013 tarihinden beri bana satılan ürünün problemi çözülemedi. Benden onay alınmadan telefonun kamerasını değiştirdiniz. Değiştirdiğiniz kamera da odaklama sorunu çıkardı. Aynı arızadan 3 kere daha telefonu servisinize yolladılar. Arızaya rastlanılamadı diye telefonu geri gönderdiniz. Teknik elemanlarınızın tespit edemediği arızayı videoya çekerek size gönderdim ki ben elektronikçi değilim bu arızayı tespit etmek sizin sorumluluğunuzda. 3. arıza sırasında dilekçe yazarak telefonun değiştirilmesini talep etmeme rağmen bana arıza yoktur diye geri dönüş yaptınız. Üründe yapılan izinsiz parça değişimi sebebi ile Apple kullanıcısı olarak hak talep edememekteyim ve çalışan biri olarak iş bağlantılarımı kuramamış olarak mağdur durumdayım.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön