03 Aralık 2013

Ess Elektronik Telefonumun İmei Sorununu Gidermedi!

Gold Teknolojiden iPhone telefon satın aldım. 9 ay sonra imei klonlanmıştır mesajı geldi. Ess Elektronikle görüştüm ilk görüşmemde ürünün garanti belgesi ve fatura fotokopisi ile birlikte telefonu göndermemi ve tarafıma ürün değişimi yada para iadesi alabilmem için yazı göndereceklerini söyledi ve ürünü kargoya verdim.

Ess Elektroniği aradım ürünü kargoya verdiğimi durumu tekrar anlattığımda. Para iadesi veya ürün değişiminin mümkün olmadığını sorunun kendileriyle alakalı olmadığını tek hatta tanımlayabileceklerini belirttiler bu işlemi istemediğimi belirttim. Ürün gizlenmiş kusurlu ürün statüsüne girmektedir. 4077 sayılı Kanunun 4. maddesi gizlenmiş kusurlu mal durumundadır.

Sedat 229 Okunma

Cevaplar

 • Sedat17 Aralık 2013

  teknik servisin telefonu günlerce bozukmuş varın siz düşünün durumu

 • Sedat06 Aralık 2013

  Sorunum çözülmedi ayrıca cevapta verilmedi

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi06 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz ile ilgili tarafınıza teknik anlamda telefonla gereken bilgilendirme sağlanacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK

 • Sedat05 Aralık 2013

  Tarafıma hiçbir bilgilendirme gelmedi. bırakın tarafıma bilgilendirme yapmak, ben sizi arıyorum faks çekiyorum buna rağmen bana geri dönüş olmuyor. siz müşteriyi salak sanıyorsunuz ancak ben sonuna kadar hakkımı arayacağım. GOLD ile ESS aynı firma ESS denilen yer GOLD un taşeronu konumunda çalışıyor. sorun yaşayan müşteri buraya yönlendirilerek sorun çözümünün önüne set çekiliyor. ne Gold nede ESS ciddi bir şirket değildir.

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi03 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön