12 Şubat 2014

Ess Elektronik Telefonumu Garantiden Tamir Etmeden Gönderdi

Gold Aydın forumdan 21.06.2013 tarihinde aldığım Samsung marka cep telefonunun (almaz olaydım) Ocak 2014'te wirelessi aktifleşmez oldu. Yani kablosuz ağa bağlanma özelliği açılmaz oldu. Cihazı Aydın Gold, servise yolladılar. Geçen hafta Gold müşteri hizmetleri aradı cihaz garanti dışı tamir için 650 TL istediler ben reddettim.


Kullanıcı hatası tespit edilmiş. Cihazı 10.02.2014 günü teslim aldım. Cihazı açtım fakat telefon 2-3 dk gibi zaman dilimlerinde kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Oysaki önceden böyle bir sorun yoktu. Hadi wireless'i yapmadınız, bari telefonum geri kalan yerini bozmasaydınız. Bu telefonu bilmeyerek almıştım. Bir daha garanti belgesinde Ess Elektronik yazan cihaz almam, kimseye de aldırtmam.

Olgun 103 Okunma

Cevaplar

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi25 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tekrar cihazınızı servisimize yönlendirebilirsiniz. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

 • Olgun20 Şubat 2014

  Açılıp kapanması gibi bir sorundan bahsettim sayın yetkili.Servise gitmeden önce sadece wireless çalışmıyordu.Bu konuda verecek bir cevabınız yokmu.Telefon 2-3 dk kullanınca ''Dont panic kernel vs vs gibi bir uyarı verip kilitleniyor.''

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi20 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Cihazınızda kullanıcıya bağlı darbe olması nedeniyle ana kart zarar görmüştür. Bu nedenle cihazınız garanti dışı kalmış olup,onarım ücreti talep edilmiştir. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

 • Olgun17 Şubat 2014

  Ne inceleme süreciymiş,arayan yok soran yok...

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön