01 Şubat 2014 #2270668

Ess Elektronik Servisteki Telefonumun Anakartı Arızalı

2012 yılının 9. ayında Mersin Forum Mağazası Gold Bilgisayar firmasından Samsung Galaxy S3 akıllı telefonunu satın almıştım. Ancak 6 ay sonra 2013 mart ayında telefon düştü ve sağ üst köşe kenar kısmı zedelendi. Daha sonra 19.12.2013 tarihinde telefon tuşlarına basılmasına rağmen çalışmadı. Kapatılmaya çalışılmasına rağmen kapatılamadı bataryası çıkarıldığında kapandı. Daha sonra şarj aletine takılı olmasına rağmen açılmadı.


Mersin Gold Bilgisayar telefonu garantisi ve faturasıyla İstanbul'daki servise gönderdiğinde oradakiler telefonun ana kartının zedelendiğini bunun garanti kapsamında olmadığını ve yapılması için 1.100 TL vermemiz gerektiğini söyledi. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Yağmur 119 Okunma

Cevaplar

  • Yağmur08 Şubat 2014

    Asla tercih etmem. http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-s3-i9300-16gb-siyah-cep-telefonu-dst_u İlgili linke bakarsanız telefonun kendisi sizin istediğiniz parça fiyatından düşük. Dolayısıyla amacınızın hizmet vermek olduğuna şahsen inanmıyorum. Madem ki garanti kapsamı dışında, bu fiyat nedir? Sıfır telefondan daha pahalı olan parça için ne diyeceksiniz? Anakart için 1100 lira istemenizin mantıklı bir açıklaması olabilir mi? Yaptığınız işin bir anlamı olmadığını, verdiğiniz garanti ve sözde kapsamının da sadece formalite olduğunu görmüş olduk. Kimseye de önermiyorum.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili cihazınız yetkili servis noktası tarafından incelendiğinde garanti dışı kalmıştır. Cihazınızda kullanıma bağlı darbe alması nedeniyle ekran kartı zarar görmüştür. Bu nedenle onarım ücretini ödeyerek işlem sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön