10 Şubat 2014 #2285257

Ess Elektronik Servis 15 Günde Arızalanan Telefonumun Değişimini Yapmıyor

20 Ocak 2014 tarihinde yaklaşık 900 Lira vererek aldığım ilk akıllı telefon olan Samsung Grand Duos 9082 mağazada Samsung Türkiye garantisi var olduğu söylenerek bir gaflet anında tarafıma satılmıştır. 15 gün sonra cihaz hattı tanımadığı için mağazaya teslim edildiğinde ise korkunç yanlış ya da gerçekle yüz yüze kaldım. Cihaz Samsung Türkiye garantisinde değil İstanbul menşei bir servis garantisi altındaymış.Mağazada 30 gün içinde bire bir değişimin sorunsuz Samsung Türkiye garantisiyle yapılacağının söylenmesine rağmen cihaz bozulunca söylenilen gerçek Samsung Türkiye olmadığıdır.

Levent 149 Okunma

Cevaplar

 • Levent12 Temmuz

  Son 4 yıldır asla Samsung telefon almadım ve Gold Teknoloji'dan da alışveriş yapmadım

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi20 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Cihazınız servis noktamız tarafından incelenmiş olup,arızaya rastlanmadığı için tarafınıza geri gönderim yapılmıştır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

 • Levent20 Şubat 2014

  Telefonum ''sim kart tanımama''sorunu ile Gold Bilgisayar tarafından Ess servise gitti fakat bu kez ''Wifi'' sinyal alamama sorunu ile geri döndü. Gold Bilg.dan Samsung Türkiye garantisi var denilerek Ankara Armada Gold.Bilg.dan aldığım bu cihaz gerek satıcı firma ve gerekse teknik servis tarafından bu halde tarafıma teslim edildi.Ess servisin internet cihaz takip sistemi asla çalışmıyor. Ankara Armada Gold Bilg.alışveriş ederken hangi garanti ile destek verdiklerini iyi sorun. Saygılar....

 • Levent14 Şubat 2014

  Ben şikayetimi cihazı satın aldığım yere yaptım.Gold Bilgisayar Armada Ankara Şubesine. Fakat şikayet var başlığımı da konuyu da ''yanlış yere taşımış''. Şikayetim Gold Bilgisayar'dır. Telefonumda ''şikayet var ''tarafından yanlış değiştirilen başlıktaki gibi 30 günde değil 15 günde bozulmuştur ve bu durum servis formunda kayıtlıdır. Benim muhatabım paramı verdiğim Gold Bilgisayardır. Parayı alıp ''sırra kadem basan''Gold Bilgisayarı ve bunun oluşmasını sağlayan şikayet var'ı kınıyorum. Beni servisle yüz yüze yalnız bırakan şikayet var sayfa yöneticisini kınıyorum.

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön