Pegasus Bilgi Teknolojileri Yetkisiz Müdahale Var Diye Yapmıyor.

Ömer Faruk İ. |

Telefonumun şarj almama, donma kasılma problemi ile servise gönderdim. Bana herhangi bir bilgi verilmeden telefonum gönderildi garanti kapsamına girmeyen cihaza yetkisiz müdahale bilgisi verilmiştir ama telefona herhangi bir müdahalede bulundurmamış olup garantisini bozduğunu biliyorum ve bu yüzden müdahale ettirmeden garantiye yollamış bulundum. Telefonum şuan hiç açılmıyor ve şarj almıyor. Bana bu konu hakkında yada telefonum hakkında da bir bilgi vermemiş bulunmaktalar.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız yetkisiz müdahaleden garanti dışı kalmıştır. Tekrar cihazın incelenmesi için servis noktamıza geri gönderimi talep edilmiştir. Konu hakkında tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  PEGASUS BİLGİ A.Ş.

 • Ömer Faruk İ.
  17 Ekim
  21:35

  Berbat bi firma Allah kimseyi düsürmesin...muhattap kimse yok ilgi yok geri dönüs yok arayacagiz diyorlar ama bir kac yıla herhalde anca arayacaklar

 • Ömer Faruk İ.
  16 Ekim
  19:18

  Ürunle ilgili donme saglanmadı ve gerekli bi aciklama yapilmadi ..

 • 14 Ekim
  16:54

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  PEGASUS BİLGİ A.Ş.