11 Aralık 2014

Pegasus Bilgi Teknolojileri Vıp Sözleşmesi Ve Garanti Süreci.

07.11.2013 Vıp ile Samsung Note2 telefonumu Ostim Gold Teknoloji Marketlerinden aldım. Satarken ürünün fiyatının düşmeyeceğini söyleyen personelleri 11 ay sonra gittiğimde aldığım paranın yarısına sayabileceklerini söylediler.

Üstüne üstlük kaba ve ukalaca davrandılar. Halbuki satarken son derece naziklerdi. 12.aydan sonra bataryam şiştiği için ostim Gold Teknoloji Marketlerine gittim. Telefonumu servise gönderdiler.

10 gün sonra gelen telefonumu açtığımda telefonumun artık çift ekranlı çalıştığını gördüm. Gold Teknoloji Marketleri gerçekten müşterilerine üstün bir hizmet veriyor. Sağlam telefonumu bozuk bir şekilde bana geri gönderen Gold Teknoloji Marketlerini kınıyorum.

Senem 1.218 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi12 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızda arıza durumunun devam etmesi üzerine tekrar servisimize yönlendirme yapmanız talep edilmiştir. Saygılarımızla, PEGASUS BİLGİ A.Ş.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi11 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Cihazınızla ilgili teknik sorunlarınız yetkili birimle paylaşılmıştır. Tekrar tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi11 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön