01 Kasım 2014

Pegasus Bilgi Teknolojileri Ürün Değişimi Talebi...

Mardin Gold Teknoloji Marketleri şubesinden Apple 4s telefonu 13.10.2013 tarihinde satın aldım. Benim problemim 01.03.2014 Tarihinde ekran titremesi olduğunu belirterek telefonumu gönderdim, onarımı yapılmadan teslim edildi.

Yine ekran titremesi sorunuyla 29.03.2014 tarihinde tekrar gönderdim. İkisinde de ekran titremesi yoktur diyerek geri gönderilmiştir. Şubede incelendiği zamanda problemin olduğu şubedeki teknik sorumlu tarafından devam ettiği söylenmiştir.

Telefon ekran titremesi ara sıra yok olmaktadır. Ekran titremesi tekrardan yoğun olarak gözlenmekte bu sefer ürünümü gönderip değişimi sağlanacak mıdır çünkü diğer gönderimlerim de de ürün değişimi istememe rağmen gerçekleştirilmemiştir.

Umut 229 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi03 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi01 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön