Pegasus Bilgi Teknolojileri Servis Telefonu Onarmadan Bana Geri Yolladı.

Elif Ö. |

28.08 de Mecidiyeköy mağazasından telefonu servise gönderttim. Şarj dolmadığını sürekli şarjının bittiğini telefonu kullanamadığımı belirttim. Orijinal şarj aleti dahil bıraktım. Dün aldım. bataryasının değiştiğini söylendi. Bugün şarja taktım 1 saattir prizde %1 doldu. 3 hafta
bekledim ve telefon size gelmiş bir yere bırakılmış ve aynı şekilde bana geri
gönderilmiş.

Ben mağazaya götürdüğümde zaten aynı şekildeydi. Şarj aleti yenilenmemiş, bataryanın değiştiğine inanmıyorum. Telefonda hiç bir şey düzeltilmemiş. Normalde servise bırakılan telde hiçbir dosya kalmaz güncelleme yapılır. Benim tüm dosyalarım duruyor. Gold'u aradım hiçbir şekilde yardımcı olmadılar, tekrar mağazaya bırakmam gerektiği söylendi.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Tekrar Eden / Giderilemeyen Sorun Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  18:06

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı yetkili servis noktamıza yönlendirmeniz durumunda destek sağlanabilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Elif Ö.
  29 Eylül
  10:49

  Gold-Meidiyeköy mağazasına tekrar gittim. Yeni bir şarj aleti verildi. Fakat hangi tarafla ilgili bilmiyorum ama telefonun bataryası ve şarj aleti değişitirildiği halde günde 2 kez şarja takmak durumunda kalıyorum. Goldla alışverişim bir daha olmayacaktır.Teknik serviste bulunan personel yardımcı olmak yerine çok ukalaca davrandı. Tek söylediği biz nereden bilelim belki şarjı siz bozdunuz!!!

 • 22 Eylül
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.