Pegasus Bilgi Teknolojileri Orijinal Olmayan Ps3 Dualshock Kol Satılıyor.

Mustafa D. |

Gold Teknoloji Marketleri bilgisayardan 11 adet ps3 oyun kolu aldım fakat ürünlerin hepsi pazarda satılan sahte kollardan çıktı ve şuan hepsi neredeyse bozuldu garantiye gönderiyorum yaptık diye gönderiliyor fakat yine aynı şekilde arıza veriyor, kollar bu kolların hepsinin birebir iadesini istiyorum aksi takdirde herkese anlatacağım bu firmayı, bu nedir ya koskoca AVM nin içine açılmış kurumsal bir firma kendini ne kadar yetersiz ediyor, yazık ya yazık ayıp vallahi sıkılmaları lazım kendilerinden birde kaliteden müşteri memnuniyetinden bahsediyorlar, eğer gerekli dönüş yapılmazsa bana Tüketici Mahkemesine sonrada sosyal medyada yayın yapacağım.

Etiketler :

Ürün İade ve Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  11 Şubat
  17:11

  Şikayetimle ilgili hala dönüş yapılmadı bu süreç içersindede tekrar gönderdim aynı ps3 kollarını daha beter şekilde geldi nasıl bir çözüm bulacaksınız çok merak ediyorum üç kuruşluk mal için adınızı bu kadar batırabiliyorsanız yazıklar olsun sizin gibi mağazaya götürürüm bu kolları mağazanızın içinde yere fırlata fırlata kırarım çok güzelde reklamınız olur allah razı olsun kuruşluk mağazanın kuruşluk yöneticilerinden

 • 14 Ocak
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  PEGASUS BİLGİ A.Ş.