29 Aralık 2014

Pegasus Bilgi Teknolojileri Kusurlu Teslimat Yaptı.

Gold Teknoloji Marketleri'nden aldığım telefonu vip servisine defalarca gitmesine rağmen telefonun tamiri sırasında arka kapağın kamera kısmına yakın bölümünde kırılmış şekilde gelmiş olması ve cihaz göndermeden önce mağazadaki arkadaşların da bilgisi dahilinde cihazı göndermeden önce böyle bir durumun olmadığı ve daha önce de cihaz tamiratı gerçekleşmiş olarak gönderildiği ve tamirin bitmiş olarak gönderildiği ve mağaza kontrolleri sırasında kameranın takılmadığı bir daha ki dönüşünde hoparlörün takılmadığı ve daha sonra arka kapağın nerede nasıl olduğunu anlamadığım kırık olarak gelmiş olması nedeniyle telefonu almadığımı bilmenizi isterim.

Fatih 1.155 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi29 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızın incelenmesi yönünde geri gönderim yapmanız yönünde tarafınıza bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, PEGASUS BİLGİ A.Ş.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi29 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, PEGASUS BİLGİ A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön