02 Ekim 2015

Pegasus Bilgi Teknolojileri Gönderdiğim iPhone 4S'in Aynı Arızaların Devam Etmesi!

18.01.2014'de Tarsus Gold mağazasından satın almış olduğum ürünün aşırı derecede ısınması, kendiliğinden kapanması ekran donması, şarjın birden bitmesi gibi sebeplerden dolayı servis merkezine 26.08.2015 tarihinde gönderdim. Ancak servisten gelen iPhone 4S telefonumda aynı arızalar devam ediyor.

Gönderilen telefonumda bataryanın değiştirildiği yazıyor olsa da sürekli kapanması ekranın donması ve dokunmatik özelliğinin geç algılaması gibi sorunlar ortaya çıktı. Garantisi devam eden ürünümü tekrar servise göndermek zorunda kaldığım için 15 iş günü bekleme süresinin dolmasını bekleyeceğim. Umarım sorunum en kısa sürede çözülür.

Betül 94 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Ürünü mağazamıza teslim etmenizi rica ederiz.Ürün yetkili servisine gönderilecektir servis kararına göre size yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Gün içerisinde tekrar arayacağız. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön