12 Ağustos 2014

Pegasus Bilgi Teknolojileri Garantili Cihazım Klonlandı.

Migros'tan aldığım Pegasus Bilgi Teknolojileri garantili cep telefonu aldıktan 6 ay sonra klonlanmıştı. Aradan bu kadar süre geçmesine rağmen telefonu tek hat tanımlıyorlar ve telefonu satamıyorum eşim dahi kullanamıyor. Bu ürünün değiştirilmesi veya iade alınmasını istiyorum artık. Tek hat kısıtlaması olduğundan dolayı kimse satın almak istemiyor. Paramızla rezil olduk.

Necat 1.471 Okunma

Cevaplar

  • Necat12 Ağustos 2014

    Böyle bir telefonu kimse almak istemiyor.farkli hat calistirmak icinde bir dolu belgeyi gondermemizi istiyorsunuz.diger firmalar degisim yapıyorlar.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Telefon imei klonlanması satıcı firma ile ilgili bir durum değildir. Bu konuda devlette bir önlem alamadığı için imei klonlanması yaşandığında kullanılacak hat üzerine imei tanımlanmaktadır. Bu çözüm dışında da farklı bir işlem yapılamamaktadır. Yani ürünü farklı firmadan da alsanız imei klonlanma durumu yaşayabilirdiniz ve bu şekilde çözümlenirdi. Cihazınızda hat değişikliği sağlayacaksanız farklı hat üzerinden destek verilebilmektedir. Saygılarımızla, PEGASUS BİLGİ A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön