03 Ocak 2015

Pegasus Bilgi Teknolojileri Galaxy S3 Garanti Dışı Bırakıldı.

Gold Teknoloji Marketleri Bilgisayar aldığım Samsung Galaxy S3 telefonum garanti süresi dolmadan arızalandı. Gold Teknoloji Marketleri Teknik Servisine teslim ettim. Onlar da Pegasus Bilgi Teknolojilerine gönderdiler. Cihaza müdahale yapılmış denilerek "Garanti Dışı" olarak nitelendirdiler.

Cihazı aldığımdan beri ben kullandım, herhangi bir müdahale veya tamir kesinlikle görmedi. Bugün cihazımı yeniden gönderdim eğer tekrar aynı nedenle garantiyi reddederlerse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Haksız yere garanti dışı bırakılan cihazım için tamir ücreti ödemeyi kabul etmiyorum.

Sertuğ 1.099 Okunma

Cevaplar

  • Sertuğ 10 Ocak 2015

    Merhabalar, firma, tekrar gönderdiğim Samsung s3 telefonumu aynı bahane ile garanti kapsamı dışında tutuyor. Cihazım'ı gönderirken cihazım açılıyordu, sadece ekranında noktalar gözküyğrdu, şu anda telefonum açılmıyor, garanti dışı bırakmak için müdahele etmiş bile olabilirler. Siz tüketicilere tavsiyem, benim ile aynı mağduriyeti yaşamamak adına, kesinlikle Gold Teknoloji Marketleri Bilgisayar ve Pegasus Bilgi Teknolojileri firmaları ile çalışmayınız. Ben haklı mücadelemi Tüketici Hakem Heyetine başvurarak sürdürmeye çalışacağım. Saygılarımla.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, PEGASUS BİLGİ A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön