Pegasus Bilgi Teknolojileri Değişim Yerine Sözde Tamir.

Özcan S. |

Hepsiburada'dan aldığım İPhone 4S telefonumu, Apple Türkiye ve Avrupa yetkili servisleri tarafından fabrikasyon olarak değerlendirilen "Wi-Fi görmüyor, taramıyor" arızası verdiği için, garanti süresinin dolmasına az bir süre kaldığından, satıcı firmanın ilettiği servise yani Pegasus'a gönderdim.

Aynı arızayı veren telefonların, hep yenisi ile değiştirildiğini hem yakın çevremden hem de İnternet'ten gördüm. Benim cihazımın da servisin vereceği raporla değiştirileceğini umarken, telefon tamir edilmiş olarak servis tarafından bana gönderildi. Ancak bir hafta sonra aynı arızayı yaptı. Korktuğum başıma geldi. Cihazımı tamir edemedikleri gibi değiştirmiyorlar da. Oysa süreyi onlar geçirdi.

Etiketler :

Ürün İade ve Değişim Tekrar Eden / Giderilemeyen Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan S.
  28 Ocak
  12:08

  Bütün şikayetler aynı ve sonucu da aynı.Çözüm olmadığı gibi sizi zarara uğratıyor.

 • 15 Ocak
  18:02

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili Tuğçe Hanım sizinle görüşme sağlamış olup, süreçlerle ilgili bilgi vermiştir. Cihazınızın incelenmesi yönünde tekrar faturasıyla servisimize gönderim yapmanız talep edilmiştir. Cihazınızı göndermeden varsayımlarda bulunmaktasınız. Bunun dışında farklı bir işlem sağlanamamaktadır.

  Saygılarımızla,
  PEGASUS BİLGİ A.Ş.

 • Özcan S.
  15 Ocak
  17:48

  Merhaba, tekrar incelendiğinde, tamir edildiğinde ücret mi alınacak. Ayrıca aynı arızayı, garanti kapsamındayken verdiği arızayı tekrar ederse bu sefer ne yapılacaktır. Cihazınızın tamiri mümkün değil mi diyeceksiniz. İlginize teşekkür edrim.

 • 15 Ocak
  17:41

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızın arızası için tekrar incelenmesi yönünde bilgi paylaşılmıştır.Serviste geçen süreler garanti süresine dahil edilir. Garanti süresi dışında ise tüm yetkili servislerin yaptığı uygulama geçerlidir, ücret bildirilir. Farklı bir servisin hizmet verdiğimiz ürünlerle ilgili karar verme yetkisi yoktur, müdahale etme yetkisi yoktur.

  Saygılarımızla,
  PEGASUS BİLGİ A.Ş.

 • Özcan S.
  15 Ocak
  17:35

  Merhaba, mail yoluyla ulaşırsanız daha iyi olur. Telefonum bazen iş gereği kapalı olabiliyor. İyi günler.

 • 15 Ocak
  17:31

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  PEGASUS BİLGİ A.Ş.