Pcdepo.com Yanlış Ürün Gönderimi!

Berat B. |

5 eylül 2013 tarihinde Pcdepo.com sitesinden satın aldığım Asus marka Notebook bu gün bana ulaştı fakat sipariş verdiğim sayfada Notebook un sistem belleği 8 GB olarak görünürken bana teslim edilen cihazın üzerinde 4 GB olarak görünüyor. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Ayrıca müşteri hizmetlerine de mesaj gönderilemiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yanlış- Farklı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  17:38

  Merhaba Berat B.
  Hafta içerisinde görüşmemize istinaden ürününüzde ürünün sitatik yapması sonucu ekrana görüntü gelmediği tespit edilmiştir ve tarafımızca ürününüz sıfır ürün ile değiştirilmiştir ve yeni kapalı sıfır kutu açılmamış 8GB ramli model olarak adresinize gönderimi 12.09.2013 tarihinde UPS kargo ile gönderimi sağlanmıştır kargo takip numarası mail adresinize gönderimi sağlanmıştır , ürüne ait yaşanan fabrikasal sorun nedeni ile özür dileriz
  Teşekkürler
  Müşteri hizmetleri ekibi

 • Berat B.
  09 Eylül
  20:10

  Merhaba, Tarafınıza gönderimi sağlanan ürün 8 GB sistem belleğine sahiptir. Ürünün kutunda stiker hatası bulunmaktadır. İşletim sistemi kurarak sistem belleğini kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

  firmadan bu sabah yukarıdaki mesajı yolladılar. işletim sistemi kurup duruma bakma için bilgisayarı açtığımda ekranın çalışmadığını fark ettim. bilgisayar çalışıyor fakat ekrana hiç bir şekilde görüntü gelmiyor. müşteri hizmetlerini aradım bilgisayarı kendilerine yollamamı söylediler servis bakacakmış kargo parasınıda kendi cebimden verdim yolladım bakalım ne olacak merakla bekliyorum.