Pcdepo.com Ürün Bozuk Çıktı, Değişim Gecikiyor.

Ahmet Ö. |

13.08.2014 te Asus N550JK bir laptop siparişi verdim. Ürün geldi ve ısınınca kendini yeniden başlatıyor diye geri gönderdim. Pcdepo ya onlarda servise göndermişler,servis sorun yok diye geri gönderdi. Açtım laptopu fakat yine aynı aradım Pcdepoyu , 'siz kendiniz servise gönderirseniz süreci hızlandırırsınız' dediler.

Tamam deyip gönderdim, takip ettim, kendim servisi günde 2-3 kere arayarak değişim raporunu istedim raporu bana gönderdiler bende Pcdepo.com'a gönderdim. Onay bekliyoruz diye 5 gündür bekliyorum şu an. Kargo ücretlerini saymıyorum. Söylemek istediğim şu ki yeni bir ürün alıyorsunuz bozuk çıkıyor bugün itibari ile tam 36 gün olmuş daha ürünü kullanamadım, herkes bir yere yönlendiriyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ö.
  26 Eylül
  23:08

  Asus servisini aradıgımda Doa raporu sonrasında ürün değişimini yapıp distribütör firmayla olan işlemlere devam etmeniz gerektiği söylendi ve ayrıca bu inceleme işlemleri nasıl oluyorda 10 günden fazladır sürebiliyor. Cevaplarınız hep standart.

 • 24 Eylül
  09:06

  Merhaba Ahmet Bey,
  Değişim Doa Raporu belgenize ait işlemler devam etmektedir ,
  İletmiş olduğunuz belgeler Distribütör firmaya gönderilmiştir, distribütör firma tarafından inceleme aşamasındadır ,
  İnceleme sonrasında değişim veya para iadesi isteğinize göre servis birimimizdeki arkadaşlarımız sizlere geri dönüş sağlıycaklardır
  Bizlere sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
  Teşekkürler
  Müşteri Hizmetleri Ekibi