04 Nisan 2013 #1725663

Pazar Marketing Paramı Alamıyorum!

3 ay önce kamera aldık. aynı hafta ürünü geri gönderdim. Tamamen alakasız bir ürün çıktı. Sonrasında en az 30- 40 defa aradım. artık numaramı görünce açmıyorlar telefonumu. geri de dönmüyorlar. her defasında farklı bir numaradan arıyorum ben de. Paramızla rezil olduk. Arıyorum dilenci muamelesi yapıyorlar. Yahu kardeşim satarken can ciğerdin ne oldu da...?


6-7. kez tamam biz sana döneceğiz dediler halen bekliyorum. Bu gün yetiştiremedim ama yarın ilk işim tüketici haklarına başvurmak olacak. gittiği yere kadar gideceğim. mağduriyetimin karşılanması için tazminat davası açacağım.

Gungor_Alpuguz 754 Okunma

Cevaplar

  • Gungor_Alpuguz24 Nisan 2013

    2Nısan/2013 tarıhınde barıs televızyon reklamındanpazar marketıng dıye fırma dan almıs oldugum ayıplı kamaranın parasını ınanın banna doslarım ben dıyeyım 200.sız deyın 250 defa telefoda dılencı tavrı ıle ıstememe ragmen odenmedı yazıklar olsun ben onlara kızmıyorum benım ulkemde nasıl bı adamlara alenı televızyonda yadımcı olup ınsanı zor duruma sokarlar allah boyle kaptı kactı fırmalardan bızı saklasın AMINsıze onun telefonunu vereyım bakın ne gelecek sızın telefonunuzu kaydettın arayacagız ararlarsa adıyım02129631263

  • Gungor_Alpuguz07 Nisan 2013

    pazar marketın turkıyede kopeksız koyde deyneksız gezen bır ne ıdıyı belırsız bı yer olsa gerek 35 sene avrupada rusyada yunanıstanda calısıp kazandınama boyle o bıcım bı aldatmaca yerı neresııssturkıyede oldugunu ogrendım allah bı daha benı ve tum ınsanlık alemını boyle sozde muslumanlardan korusun AMIN...nasıl bı tıcaret bılen varsa berı gelsın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön