08 Ağustos 2014

PayU Türkiye Ücret İadesi Hakkında

Markado.comdan yapamamış olduğum 200210072901 sip.nolu alışverişin ücret iadesini 64 gündür alamadım.18.07.2014 tr.de çağrı merkezi PAYU tarafından 2089768 referans no.la ödemenin yapıldığını söyledi.Ancak Banka krd.kart hs.bımda para iadesi göremiyor.Garantibank sisteminde ödeme görmediği için benden dekont talep etmektedir. Payu Türkiyeyede konu ile ilgili hem mail attım hemde telefon ettim. Ancak ne mailime geri dönüş oldu ne de telefonda yardımcı oldular. Mailiniz ulaşmamıştır dediler ve tekrar başka mailden yolladım. Bugün itibariyle hala dönüş yapılmadı.İki firmada maalesef çok ilgisiz.Direk Tüketici Mahkmesine başvurarak 2 firmadan ürün bedeli ve maddi-manevi tazminat talep edeceğim.

Selim 2.645 Okunma

Cevaplar

  • Selim13 Ağustos 2014

    Payu bugün beni tekrar aradı. Cuma veya Pazartesi günü kredi kartına geri iadesi gerçekleşeceği bilgisini verdi. Umarım müjdeli haberi paramı alınca paylaşırım.

  • Selim12 Ağustos 2014

    2.telefon edişimde bir yetkiliyle görüştürüldüm. Payu yetkilisi gayet olumlu bir şekilde soruna yaklaştı. Benim markado ile kuramadığım iletişimi payu kurmaya çalışıyor. Payu da muhatap bulup konuşmak ve insan yerine konulmak, en azından sorunun çözümü için beni ümitlendirdi. Artık bu hafta çözülür diye ümit ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön