16 Mayıs 2016

PayU Türkiye Müşteriyi Oyalıyor.

Müşterim için PayU Türkiye ödeme sitemi kurdum testler sonucu sorunsuz olunca siteyi açtım. Fakat ilk 4 ödemede müşteri kartları sürekli hata verdi durumu PayU Türkiye'ye bildirince ilk gelen cevap: Sitenizde hata var oldu alenen yalan olan bu cevaba rağmen bir ihtimal deyip siteyi yeniden gözden geçirdik.Sistemde sorun olmadığını iyice anlayınca tekrar denedik ve aynı hatayı alınca tekrar PayU Türkiye'ye bildirdik (hafta sonu destek vermeyen şirket) pazartesi sabahı cevap veriyor.Şimdi sorularım basit:
Ortak ödeme sayfası PayU Türkiye sitesine girip ödeme miktarını siteme girip referans numarası alıyor.Bu durumda olay benden çıkmış oluyor o halde PayU Türkiye neden bana sorun sizde diyor? Diğer cevapta bir satırda sorun sitede derken diğer satırda kart gerçek değil diyor ve son olarak hesap gerçek değil diyor hangisi doğru?Bunu ben müşterime yapsam yani para alıp hizmet vermesem!

Aziz 653 Okunma

Cevaplar

  • Aziz 16 Mayıs 2016

    Evet telefon ile görüşerek sorunu çözdük fakat Sitemizde de bir sorun yoktu

  • PayU Türkiye Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Merhaba, Telefon üzerinden talebinize cevap verilmiş ve sistemde bir hata olmadığı tarafınızca da test edilmiştir. Bizimle ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.payu.com.tr adresinde yer alan formumuzdan, [email protected] adresinden ve facebook.com/payucomtr sayfamızda yer alan iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, PayU Türkiye Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön