PayU Türkiye İzinsiz Çekim!

Esra T. |

Payu TR olarak 09.02.2016 tarihinde 155 TL kredi kartımdan bilgin dışında şifresiz işlem yapılmıştır. Ekstremi kontrol ettiğimde fark ettim. Bu işlemin acil olarak iptal ve iadesini talep ediyorum. Banka ile gerekli işlemleri başlattık. Konuyu bu hafta savcılığa bildireceğim.

Etiketler :

Hatalı Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  12:32

  Merhaba,

  PayU Ödeme Kuruluşu AŞ, e-ticaret sitelerine ödeme altyapısı sağlamaktadır. Bu nedenle üye işyerlerimiz üzerinden gerçekleştirilen işlemlere ait işyeri açıklamasında “PayU Ödeme Kuruluşu” bilgisi yer alabilmektedir.

  İşlem detaylarınızın bilgisini size iletebilmemiz için alışveriş yapmış olduğunuz kartınıza ait kart numarasının ilk dört ve son dört hanesini, işlem tarihi ve tutarı ile birlikte; destek@payu.com.tr adresine e-posta ile iletmenizi rica ederiz. Veri Güvenlik Standartları ve politikalarımız gereğince kart bilgisinin tamamına erişememekteyiz.

  Bizimle ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.payu.com.tr adresinde yer alan formumuzdan, destek@payu.com.tr adresinden ve facebook.com/payucomtr sayfamızda yer alan iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  PayU Türkiye Destek Ekibi