15 Ekim 2016 #6683731

Paytr Destek Alamıyorum

Paytr.com'dan kredi kartı ödemesi için başvurumuzu yaptık, onaylandı c# ile kodladığımız yazılım için destek dökümanları kısıtlı olduğu için bir çok kez maille destek olmalarını denedik fakat her zaman aynı yanıtı alarak kaçamak cevaplar verdiler. Verdiği cevap dökümanının 2. sayfasına bakınız, dökümanın 2. sayfasında PHP yazılım dilinde örnek bulunmaktadır. Net tabanlı yazılım için örnek bulunmamaktadır ve ısrarla destek vermemektedirler. Ulaşabileceğimiz herhangi bir telefon numaraları dahi yok.

Sercan 3.571 Okunma

Cevaplar

  • Paytr Temsilcisi23 Mayıs

    Merhaba , Konu ile ilgili olarak tarafınıza geri dönüş sağlanmış olup, şikayetiniz ile ilgili durum çözüme kavuşmuştur.Soru ve talepleriniz için https://www.paytr.com/iletisim adresinden destek birimine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Paytr Temsilcisi18 Mart 2017

    Sayın Sercan G., PAYTR ödeme alt yapısı tüm yazılım dilleri ile uyumluluk sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, tarafımızca hazırlanmış olan teknik entegrasyon dokümanları da bu çerçevere yazılım dilinden bağımsızdır. Böylece üye iş yerimiz sisteminde hangi yazılım dilini kullanıyor olursa olsun, PAYTR ile teknik entegrasyonu bu dokümanları kullanarak kolayca tamamlayabilmektedir. Yazılım bilgisi yeterli olmayan kullanıcıların yararlanabilmesi için ve entegrasyon sürecinin daha da hızlı tamamlanabilmesi adına, yazılım diline özel örnek kodlar da sağlanmaktadır. Şikayetiniz tarihinde belirmiş olduğunu yazılım dili için henüz örnek kod sunamadığımız için üzgünüz. Her bir yazılım dili için örnek kod sunulacağı ile ilgili bir taahhüdümüz bulunmamaktadır. Teknik entegrasyon sürecinde olası soru ve sorunlar hakkında teknik birimimizden destek alınması mümkündür. Değerli görüş ve önerileriniz için teşekkür eder, hizmetlerimizi iyileştirebilmeniz adına gösterdiğiniz katkıdan dolayı teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön