02 Eylül
#12534604

Paytr Resmen Parama El Koydu

28.08.2019 Tarihinde ********.com üzerinden yaptığım alışverişin iptali için defalarca aradım telefonları açan yok, bende mail yolu ile iptalini istedim. 30.08.2019 da tekrar defalarca aradım fakat firmaya ulaşmak imkansız. Bu konu hakkında Paytr'ye 3 defa yazdım hepsinin cevabı firma ile iletişime geçin oldu, firma ile iletişime zar zor geçtim tamam iptal ettik gerisi Paytr ve bankanızın hızına bağlı dendi. Bugün Paytr'yi arıyorum bize herhangi bir iptal gelmedi diyorlar akabinde Paytr ye yazıyorum bu firma benim siparişimi iptal etmiyor ben paramı istiyorum diye kimse benim sorunumu çözmüyor. Herkes kendi payının derdinde, buradan BDDK'yi da kınıyorum paramızı kimlere emanet ediyoruz.

Fatih Fatih 1.509 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih05 Eylül

    Buradan sikayetvar.com'a teşekkür ediyorum. Benim sorunuma çözüm bulan, ne ürün aldığım site ne de Paytr, benim sorunumu çözmemde başrol olan sikayetvar.com sayesinde ben paramı geri aldım.

  • Paytr Temsilcisi03 Eylül

    Merhaba , Konu ile ilgili olarak tarafınıza geri dönüş sağlanmış olup, şikayetiniz ile ilgili durum çözüme kavuşmuştur.Soru ve talepleriniz için https://www.paytr.com/iletisim adresinden destek birimine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler