10 Eylül
#12580330

Paytr Müşteri Hizmetleri Olmayan Bir Firma

Hiç bir şekilde telesekreterden başka bir kişiye ulaşım sağlanmıyor sorunlarınıza çözüm üretilmiyor yavaş ve hantal çalışan bir sistem bu saatten sonra bu ödeme sistemini kullanan hiçbir firmadan alışveriş vb. yapmayacağım iade talebinde bulundum eminim ki sancılı bir süreç beni bekliyor.


Banka Paytr onaylamadı iade talebinizi diyor Paytr markası bankadan kaynaklı gecikme diyor bu kısır döngüye hazır olsun sorun yaşayan insanlar.

Mehmet Mehmet 636 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Paytr Temsilcisi12 Eylül

    Merhaba , Konu ile ilgili olarak tarafınıza geri dönüş sağlanmış olup, şikayetiniz ile ilgili durum çözüme kavuşmuştur. Bazı ödemeler güvenlik birimi tarafından güvenlik politikası gereği ek kontrole tabi tutularak rutin kontroller yapılmaktadır.Yapılan kontroller sonrası ilgili ödemenizin talebiniz doğrultusunda 11/09/2019 tarihinde iade edildiğini görüntülüyoruz Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınız olması durumunda tarafımıza https://www.paytr.com/iletisim adresinden destek birimine ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları