15 Ekim
#12784165

Paytr Mağazamı Kapattı Ve 716 TL Bakiyeme El Koydu!

Paytr 'den iki hafta önce üyelik aldım ve satış yapmaya başladım her şey sorunsuz giderken durduk yere istihbari bilgi geldi diyerek bakiyeme el koyuldu ve mağazam kapatıldı. Paytr gibi sanal pos sağlayan dev bir şirketle çalışmak benim için çok mutlu ediciydi fakat nedeni bilinmez bir sorun yaratıldı. Hiçbir bilgi verilmiyor. İlgili yetkililerin profesyonel anlamda destek sağlamasını rica ediyorum. Sorun neyse söylensin ona göre önemlerimizi alalım kusurumuz varsa düzeltelim fakat bir kusur olacağını da sanmıyorum siparişleri eksiksiz gönderdik.

Yusuf Yusuf 3.160 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı17 Ekim

    Paramı Az önce yatırdılar bu konuda Paytr 'ye teşekkürlerimi iletiyorum. Fakat herhangi bir politika ihlali yapmadığımı belirtmek isterim. Neden kapatıldığı ısrarla söylenmiyor. Yapacak bir şey yok şirket sizin çalışmak istememek en doğal hakkınız. İyi çalışmalar. Sn... Paytr Ailesi.

  • Paytr Temsilcisi17 Ekim

    Yusuf Bey Merhaba, İlgili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve değerlendirmeler sonrasında firmanız ile çalışamayacağımızı üzülerek belirtiyoruz. Konu, firmanız veya şahsınız özelinde olmayıp, belirtildiği üzere, yükümlülüklerimiz kapsamında oluşturulmuş politikalarımız çerçevesinde alınmış bir karardır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Başka bir projede görüşmek dileklerimizle, iyi çalışmalar dileriz

Ziyaretçi Yorumları