sta-4-hoverİyi Çözüm

Paytr Maalesef İnsanları Mağdur Eden Kişilere Hizmet

Alparslan Alparslan12 Mayıs 20:03

Bundan bir süre önce belirli bir web sitesinden bir ürün siparişi gerçekleştirdim. Tabi ki ödemeyi Paytr firması aracılığı ile gerçekleştirdim. Fakat sipariş verdiğim firma kesinlikle bana bir ürün teslimi gerçekleştirmedi. 

Durumu ilk olarak firma ile çözmeye kalktığım da ise tüm iletişim yollarını engellediler. Arkadaşımdan aramak istediğimde ise telefonu hemen kapattılar. Paytr firmasının böyle  bir firmaya hala ödeme kısmında yardımcı olması açıkçası çok kötü bir durum.

 Paytr sadece ödeme hizmeti sunuyor bu durumun farkındayım fakat önüne gelen her kişiye de bu hizmetin sunulması ve insanların rahat bir şekilde yanıltmasına  yardımcı olması üzücü. Ben bugüne kadar yaptığım çoğu ödemeyi Paytr firması aracılığı ile yaptım. Ve bu zamana kadar da hep bu firmanın aracı olduğu yerde güvenilirdir sanırım diyerek bu hataya düştüm. Paytr bu konuda bana yardımcı olabilecek mi?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Alparslan 13 Mayıs 16:52

Sadece ürün teslim edildi. Firma ile ilgili şikayetim hala devam ediyor.

Paytr Logo Paytr 13 Mayıs 15:41

Merhaba, Şikayetiniz çözümlendiğini ilettiğiniz için çok mutlu olduk. Aynı veya farklı bir konuda yardım talep etmeniz durumunda, sizlere memnuniyetle yardımcı olacağımızı bildirmek isteriz. Soru ve talepleriniz için https://www.paytr.com/iletisim adresinden destek birimine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

Paytr Logo Paytr 13 Mayıs 09:15

Merhaba, Öncelikle yaşanan bu durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz problemin incelenmesi ve çözümü adına alışverişi yapmış olduğunuz site olan http://www.buyukhosting.com’a Süreci detaylı bir şekilde inceleyerek size yardımcı olmaları için bilgilendirme yapılmıştır. En kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Süreçten bizleri de bilgilendirmeyi unutmayınız. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler