Toplam çözüm sayısı
..
Paytr ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Ayten'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Paytr Kredi Kartımdan Haberim Olmadan Para Çekildi.

1328görüntüleme
Ayten
Ayten 08 Aralık 2020 00:20
Çözüldü Çözüldü
Ayten'in Teşekkür Mesajı
“Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Keşke ekstre kısmında alışveriş yaptığımız yerin adı görünse. Biz de yanılgıya düşmeyiz. Üzerinden zaman geçince insan ne aldığını unutabiliyor ve ekstrede de farklı bir isim görünce yanılgıya düşebiliyor.”

3 Kasım 2020 yani 03.11.2020 tarihinde kredi kartımdan bilgim dışında para çekilmiş görünüyor. 287,08 lira çekilmiş. Böyle bir harcama yapmadım. Lütfen beni bilgilendirin. Neyin ödemesi bu? Bilgimiz olmadan kredi kartımızdan ya da hesabımızdan nasıl para çekebiliyorsunuz?

Paytr Logo
Paytr08 Aralık 2020 10:08

Merhaba, PAYTR olarak çok sayıda web sitesine ve mobil uygulamaya ödeme alt yapısı sağlayan resmi bir ödeme kuruluşuyuz. Paytr tarafından hesabınızdan para çekilmesi gibi bir durum sözkonusu olamaz. Belirtmiş olduğunuz ödeme üye işyerimiz https://www.okhool.com/ web sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alışverişinize ait olduğu tespit edilmiştir. Ödeme kuruluşu olarak sadece ödeme hizmeti sunduğumuzdan, alışveriş detayları bilgimiz dahilinde değildir. Bu nedenle, bu konuda alışveriş yapılan sitenin müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla,

Ayten
Ayten08 Aralık 2020 10:23

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Keşke ekstre kısmında alışveriş yaptığımız yerin adı görünse. Biz de yanılgıya düşmeyiz. Üzerinden zaman geçince insan ne aldığını unutabiliyor ve ekstrede de farklı bir isim görünce yanılgıya düşebiliyor.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 26 Şubat 15:22

Bilgim dışında kredi kartımdan 04.02.2021 tarihinde hesabımdan 100 TL ödeme yapılmış benim kesinlikle haberim yok hesap bilgilerimi bilen başka biride yok. Bir an önce yetkililerin iletişime geçmesini istiyorum. Bana şifre gelmeden nasıl böyle bir işlem yapılabilir bir an önce ulaşın lütfen!

profile
 • 0görüntüleme
 • 01 Şubat 13:23

Türkiye Finans kredi kartımdan 5 parça toplam 300 TL para çekilmiş. Ben böyle bir alışveriş yapmadım. Hesabını verebilir misiniz? Bankayı da aradım 3D güvenlik şifresiyle yapılmış diyor. 3D güvenlik şifresini de kullanmıyorum. Neden insanlardan habersiz para çekiyorsunuz buna kim nasıl izin veriyor ...

profile
 • 0görüntüleme
 • 04 Ocak 20:17

Enpara kredi kartıma ait kredi kartımdan bilgim haricinde para çekilmiştir. Bu olay internette araştırdığım zaman başka kişilerin başına da gelmiş. Paytr den açıklama bekliyoruz Burada soromluluğu hizmet verdiği firmalara atamaz. Çünkü açıklama kısmında kendi firma ismi geçiyor.

profile
 • 0görüntüleme
 • 31 Aralık 2020 12:36

Haberim dışında kredi kartımdan gün gün para çekilmiş hesabımdan 500 TL para çekilmiştir ve bana hiçbir mesaj gelmedi. Gerekli yerlere şikayette bulunacağım. İzmir'den kredi kartı bilgilerimi kopyalayıp mobil avans yapmışlar. Biraz araştırdığımda birçok kişi bu sorunu yaşıyor Ziraat Bankası'na ait m...

profile
 • 0görüntüleme
 • 10 Kasım 2020 15:17

Paytr/PETLEBİ şekilde görünen 2 adet harcama kredi kartımdan çekilmiş. İtirazım üzerine çekilen tutar hesabıma borç alacak olarak kaydedildi. Ne olduğunu araştırıyorum. Konuyla ilgili firmaya yazdım cevap bekliyorum. Kartımı birileri bu sitelerde kullanmış olabilir.