Paytr ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Paytr Kredi Kartı Ödemesi!

2.086görüntüleme
Mehmet
Mehmet 05 Ocak 2020 18:51

23.12.2019 tarihinde kitapal.com firmasından sipariş vermiş, ödemenin ise kredi kartı ile Paytr aracılığıyla yapıldığını hesap ekstresinde gördüm. Ancak ödeme sanki firmaya aktarılmamış ki, siparişim hakkında henüz bir olumlu sonuç alamadım. Sorun ödeme sistemi Paytr de mi?, yoksa sipariş verilen Kitapal.com firmasında mı?

Paytr Logo
Paytr09 Ocak 2020 10:55

Mehmet Bey Merhaba, Öncelikle yaşanan bu durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz problemin incelenmesi ve çözümü adına alışverişi yapmış olduğunuz site olan www.kitapal.com’a Süreci detaylı bir şekilde inceleyerek size yardımcı olmaları için bilgilendirme yapılmıştır. Süreçten bizleri de bilgilendirmeyi unutmayınız. Saygılarımızla,

Mehmet
Mehmet05 Şubat 2020 06:39

Ankara'da mukim' Kitap al' firmasından sipariş ettiğim kitaplar, 2 ay geçmesine rağmen ve firmaya ulaşamamam nedeniyle para iadesi istediğim "pay tr" ödeme sistemi de gerekli işlemi yapmamıştır. Sadece ilgili firmaya sorun iletildiğinden bahisle. Bizden gelişmeleri bildirmemizi istemiştir. Ancak yapılması gerekenleri yapmayanlar hakkında yasal işlem yapmaktan başka çaremiz kalmamıştır. Daha ne gibi bir gelişme bekleniyor ki!

Mehmet
Mehmet06 Şubat 2020 05:06

Her şeyden evvel cevabınız için teşekkür ederim. Ancak, ilgili firmayı bilgilendirme, işi çözmüyor. Aylar geçmesine rağmen çözüm yok. Yasal olarak işlem yapılmadığı sürece yeni mağdurlar ortaya çıkar ve nitekim takip ettiğim kadar da çıkmaya devam ediyor. Siz firma olarak ödeme aracı olarak bağlantılısınız, o halde kitapal firmasıyla sözleşmenizi gözden geçirip, yükümlülüklerini yerine getirmeyen sanal firmaya gerekli yasal işlemlerinizi yapmanız gerekir. Zira bu konuda siz ödeme firması olarak yan sorumlusunuz. En azından ilgili firmaya yapılan şikayetlerden siz de en az bizim kadar şikayetçi olmalısınız. Selamlar, iyi günler.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler