30 Ağustos
#12519935

Paytr Kimlerle Çalışıyor?

Paytr ödeme kuruluşu ne kadar internette art niyetli firma varsa onlara sanal pos vermiş. Bir siteden alışveriş yaptım ve Paytr aracılığıyla ödemeyi gerçekleştirdim. Siparişim gelmeyince araştırdım ve firmanın hiç olmadığını fark ettim ve param çöpe gitti. Firmayı Paytr ye bildirdiğimde biz ilgilenmiyoruz sorununuz firmayla dediler. Biz firmadaki parayı sizden istemiyoruz sadece bu tarz firmalarla çalışmayın diyoruz.

Erdem Erdem 1.386 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Paytr Temsilcisi10 Eylül

    Merhaba , Konu ile ilgili olarak tarafınıza geri dönüş sağlanmış olup, şikayetiniz ile ilgili durum çözüme kavuşmuştur.Soru ve talepleriniz için https://www.paytr.com/iletisim adresinden destek birimine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Paytr Temsilcisi02 Eylül

    Merhaba , Öncelikle yaşanan bu durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz problemin incelenmesi ve çözümü adına alışverişi yapmış olduğunuz site olan www.takipediyo.com/’a Süreci detaylı bir şekilde inceleyerek size yardımcı olmaları için bilgilendirme yapılmıştır. En kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Süreçten bizleri de bilgilendirmeyi unutmayınız. Soru ve talepleriniz için https://www.paytr.com/iletisim adresinden destek birimine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler