Paytr Hizmet Sıfır!

Murat Murat04 Mayıs 13:54

Bir müşterim sitem üzerinden ürünü görüp sözleşmemi okuyup kredi kartı ile alışveriş yapmıştır. Malzemesi özel imal edilen makine olup iadesi söz konusu olmadığını sözleşmemde belirtmeme rağmen müşteri parasının iade edilmesi için bankaya müracaat etmiştir. 

Paytr ile çalıştığımız için Paytr diğer online satış yaptığım ürünlerin parasına da bloke koymuştur. Bütün evrakları ve delilleri göndermeme rağmen hala blokeli ve hesabıma havale geçmemişlerdir. Bunun için firmam zan altında kalmaktadır. Defalarca mesaj atmama rağmen Paytr' den düzgün bir açıklama gelmemiştir.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Paytr Logo Paytr 4 hafta önce

Merhaba, Sizi aradık ancak ulaşamadık. Bankadan tarafımıza ulaşan itirazınız nedeniyle risk birimimiz tarafından ödemelerinize bloke konulmuştur. Banka tarafından sürecin sonuçlanması beklendiğinden ödemeleriniz tarafınıza aktarılamamıştır. Harcama itirazı özelinde bankadan tekrar bilgi talep edilmiş olup "İtiraz süreci devam ediyor. COVID-19 nedeni ile itiraz süreçleri uzatılmıştır." şeklinde dönüş yapılmıştır. En kısa süre içerisinde gerekli aksiyonlar sağlanacaktır. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler