23 Aralık 2019
#13298293

Paytr Hayal Kırıklığı

02/12/2019 günü Ulusoy firmasının internet sitesi arayüzünü kullanarak otobüs bileti almak istediğimde ödeme sayfasına yönlendirildim ve Paytr altyapısını kullanarak kredi kartımla ödeme yaptım. Ne var ki site bu noktada hata mesajı verdi ve bilet satış işlemi gerçekleşmedi. Ancak bankamı kontrol ettiğimde bilet ücretinin kredi kartımdan çekilmiş olduğunu gördüm.


O günden bu yana Ulusoy firmasına ulaşmaya çalışıyorum ancak kesinlikle mümkün olmuyor. Şikayetvar sitesini incelediğimde buna benzer sayısız mağduriyet bulunduğunu gördüm. Paytr bu şekilde güvensiz firmalara altyapı sağlayarak mağdur olmamıza zemin hazırlıyor. İnternet aracılığıyla sürekli alışveriş yapıyorum ama bir daha Paytr altyapısını kullanan herhangi bir firmadan alışveriş yapmayacağım.

Mustafa Mustafa 2.095 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Paytr Temsilcisi02 Ocak

    Merhaba , Mustafa Bey Merhaba, Öncelikle yaşanan bu durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İptal/İade süreçlerine bizim müdahalemiz olamadığınından İletmiş olduğunuz problemin incelenmesi ve çözümü adına alışverişi yapmış olduğunuz site olan www.ulusoy.com’a Süreci detaylı bir şekilde inceleyerek size yardımcı olmaları için bilgilendirme yapılmıştır. Soru ve talepleriniz için https://www.paytr.com/iletisim adresinden destek birimine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları