18 Haziran
#12129518

Paytr Dalgamı Geçiyorsunuz?

Siz insanlarla dalgamı geçiyorsunuz. Neden yazdıklarım eksik yayınlanıyor. Paytr'yi şikayet ettim ama Kirazgiyim'e gönderilmiş şikayet. Paytr böyle haksızlığa vesile olduğu için kendini suçsuz mu görüyor. Burada 2 suçlu var biri Kirazgiyim biri de bu sitenin haksızlığı aracı olan Paytr'dir. Gerekli işlemlerin yapılmasını ve mağduriyetliğimizin giderilmesini istiyorum. Paytr'nin hesabımdan kestiği 426 TL'yi hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Arzuhan Arzuhan 1.944 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arzuhan20 Haziran

    En azından böyle dolandırıcı bir site olan kiraz giyimin yanında olmasaydınız ben de asla alışveriş yapmazdım. Paytr yi görünce tamam güvenirim dedim. Ama 426 TL param gitti. Kesintiyi siz yaptığınıza göre bu durumda yanımızda durmalısınız. Paytr olarak böyle dolandırıcı sitelerde adınız geçmeseydi biz de alışveriş yapmazdık. Kiraz giyim yüzünden siz de gözden düştünüz. Ama Paytr doğru olanı yapıp kiraz giyime de gerekli yasal süreci başlatıp yanımızda durur diye umut ediyorum. Doğru ve etik olan da budur.

  • Paytr Temsilcisi20 Haziran

    Merhaba , Öncelikle yaşanan bu durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Paytr olarak yalnızca ödeme hizmeti sunmaktayız. Ürün ve teslimat hakkında alışverişi yaptığınız web sitesiyle iletişime geçerek destek almanız gerekmektedir.İptal/İade işlemlerinde bizim müdahalemiz mümkün olamıyor. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler