sta-4-hoverİyi Çözüm

Paytr Banka Kartımdan Yanlış Çekim Yapıldı!

Abdulbaki Abdulbaki03 Haziran 15:10

Bugün indirimde bu sitesinden alışveriş yaptım ve ödemeyi Maximum mobil seçeneğini kullanarak tamamladım. Ancak işlem onaylanmamasına rağmen banka hesabımdan para çekildi. Banka ile görüşüp referans numarasını aldım ve site ile paylaştım onlar Paytr ile paylaştı ancak Paytr firması konunun banka ile ilgili olduğu ödemenin 3D Secure adımından dolayı tamamlanamadığı ve iadesinin bankanın süreçleri ile ilgili olduğunu ve bankadan bankaya göre ödeme sürecinin değişebileceğinin bilgisini paylaştı. Banka ise böyle bir yönlendirmenin yanlış olduğunu aktardı. Yani param Paytr havuzunda kaldı ve ne olacağı belli değil. İadesinin çok hızlı bir gerçekleşmesini bekliyorum. Güvenlik ile ilgili bir sorun var ise nasıl çekim yapıldı ve iadesi için bekleniyor. Banka iadeyi gerçekleştirmez ise ne olacak ücret Paytr da kalmış olacak. Nedir bu in sonu?  İşlem referans numarası: 015513609793. Onay kodu:094744.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Abdulbaki 04 Haziran 09:43

İade hemen hesabıma geldi hızlı iletişim kurdular zaten...

Paytr Logo Paytr 04 Haziran 09:13

Merhaba, İlgili iadenin tamamlanma tarihi : 03.06.2020 21:56 iade onay kodu:094744 iade referans kodu:015513609793 iade işlemi başarılıdır. İade onay kodu ve referans kodu ile bankanızdan bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Paytr Logo Paytr 03 Haziran 15:43

Merhaba , Konu ile ilgili olarak tarafınıza geri dönüş sağlanmış olup, şikayetiniz ile ilgili durum çözüme kavuşmuştur.Soru ve talepleriniz için https://www.paytr.com/iletisim adresinden destek birimine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

profile-icon Abdulbaki 03 Haziran 15:20

Çekim yapılmıştır. Lakin çekim başarılı olmadığı bilgisi verilmiş işlem yaptığım siteye iadenin yapılacağı ama banka kaynaklı olduğu eklenmiş. Çekim ekte görülebilir yapılmıştır ancak çekim onaylanmamıştır ve alışveriş yaptığım siteye aktarılmamıştır. Paytr siteye iade yapılacağı bilgisini vermiş ama kendileri ile ilgili bir süreç değil banka ile ilgili diye de eklemiş. Sorun burada banka da bizimle değil onlarla alakalı yanlış yönlendirme diyor. Aracı firma iadeyi tamamlar çünkü para çıkışı var diyorlar. Bu kart banka kartı provizyon falan değil yani direk çıkış... 244,80 TL 03.06.2020 referans kodu: 015513609793 onay kodu: 094744 Çekim yapıldığına dair görüntü ektedir.

Paytr Logo Paytr 03 Haziran 15:13

Merhaba, PAYTR olarak çok sayıda web sitesine ve mobil uygulamaya ödeme alt yapısı sağlayan resmi bir ödeme kuruluşuyuz. Paytr tarafından hesabınızdan para çekilmesi gibi bir durum sözkonusu olamaz. İletmiş olduğunuz problemin incelenmesi ve çözümü adına alışverişi yapmış olduğunuz alışverişin tam tutarını, tarihini ve bankanızdan öğrenebileceğiniz onay kodunu iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler