Paytr Art Niyete Aracılık Ediyor

Ali Ali06 Mayıs 12:39

5ea8990d89fc1PAYTROC3161 ödemem sizin sanal posunuzdan işlem görmüş olup ilgili firmaya hiçbir şekilde ulaşılamamaktadır. Sizler art niyetli olan bu firmaya aracılık etmiş olup hiçbir yaptırımda bulunmuyor ve müşteriyi mağdur edenlerle ortak yürütüyorsunuz. Tüketici Hakem Heyeti'ne ilgili konuyu sizleri şikayet ederek ileteceğim. Art niyetli bir firmadan benim ücretimi alamayan bir pos sağlayıcısınız!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Ali 07 Mayıs 13:38

Paytr tarafından aranıldım ve bilgilendirildim izlemem gereken yollar detaylandıralarak anlatıldı, sonuçlandığı vakit şikayetimi yayından kaldıracağım.

Paytr Logo Paytr 06 Mayıs 13:30

Alican Bey Merhaba, Tarafınız ile telefon ile iletişime geçerek bilgilendirme sağlanmıştır. Öncelikle yaşanan bu durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İptal/İade işlemlerinde bizim müdahalemiz mümkün olamıyor. Dilerseniz, alışverişi yapmış olduğunuz kartınızın bağlı bulunduğu bankanızı arayarak harcama itirazında bulunabilirsiniz. Bununla birlikte, ilgili harcama itirazı tarafımıza ulaştığında işlem özelinde Uluslararası Kart Kuruluşları kuralları çerçevesinde gerekli aksiyonlar sağlanabilir. Aynı veya farklı bir konuda yardım talep etmeniz durumunda, sizlere memnuniyetle yardımcı olacağımızı bildirmek isteriz. Soru ve talepleriniz için https://www.paytr.com/iletisim adresinden destek birimine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler