Paytr Aldatmacası

Yasin Yasin11 Mayıs 14:57

Cosmotecno.com isimli internet sitesinden alışveriş yaptım fakat aldığım ürün gelmiyor. Karşımda hiçbir muhatap bulamıyorum. Paytr ödeme ile ilgili işlem yapamayacaklarını söylüyor muhatap bulamıyorum. Böyle kötü niyetli firmalara niçin aracı oluyorsunuz. İnsanlar bu paraları kolay kazanmıyor. Hele böyle zor zamanlarda iyice türedi böyle firmalar sizde aracı olmamaya özen gösteriniz.

Cevaplar

profile-icon Yasin 25 Mayıs 21:40

Sizin aracı olduğunuz site kapatılmış milleti sizin üstünüzden dolandırmak kolay demek ki ya da siz kar amacı güttüğünüz için firmanın güvenilir olup olmadığına bakmaksızın aracı oluyorsunuz. Bende işletme sahibiyim ama bugüne kadar harama el uzatmamış bir insanım. Ben şikayetimi geri çekmeyeceğim taki param iade olana kadar.

Paytr Logo Paytr 15 Mayıs 18:35

Merhaba, Öncelikle yaşanan bu durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz .İptal/İade işlemlerinde bizim müdahalemiz mümkün olamıyor. Dilerseniz, alışverişi yapmış olduğunuz kartınızın bağlı bulunduğu bankanızı arayarak harcama itirazında bulunabilirsiniz. Bununla birlikte, ilgili harcama itirazı tarafımıza ulaştığında işlem özelinde Uluslararası Kart Kuruluşları kuralları çerçevesinde gerekli aksiyonlar sağlanabilir. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler