Paytr Banka Şikayetleri

(26 şikayet)

Gökhan'ın Teşekkür Mesajı

Ücret iadesini gerçekleştirdiler teşekkürler. Dedikleri gibi 2 gün sonra yatırdılar ücreti fakat banka şüpheli işlem olarak nitelendirdiği için hesaplarımız bloke edildi onunla uğraştık bir de. Paytr'nin sözünde durduğu nokta 2 gün sonra hesabıma parayı tekrar yatırmış olmasıdır. Onun haricinde hafta sonu ücret iadesi yapmamaları eksik bir hizmet ve sloganları olan 7/24 sözünü tutmadıklarını gösterir. İyi çalışmalar.
10 Kasım
Paytr

13.10.2018 tarihinde Paytr üzerinden yaptığım 299,97 TL'lik alışverişim Paytr tarafından iptal edildi. Aynı tarihte Paytr'den ödememin başarısız olduğu ve tutarın hesabıma iade edileceğine dahil mail geldi. Fak…

04 Kasım

Mehmet'in Teşekkür Mesajı

Sorun çözüldü. Ödeme iade yapıldı. Teşekkürler.
Paytr

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

22 Ekim

Sefa'nın Teşekkür Mesajı

Sistemsel ve dikkat eksikliği olduğu öne sürülen gecikmeli iade süreci, Gizem mülayim hanımefendi tarafından güzel yönetilmiş olup iade tarafıma yapılmış mağduriyetim giderilmiştir. Gizem hanıma konuyla ilgili teşekkür ediyorum.
21 Ekim
Paytr

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

13 Ekim

Enes'in Teşekkür Mesajı

24 Saat içerisinde iletişime geçtiler sorunumu çözdüler, hızlı ve düzgün iletişim için teşekkürler.
Paytr

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

01 Ekim

Simay'ın Teşekkür Mesajı

Bugün itibariyle bahse konu miktar kartıma iade edildi. PayTR'ye tavsiyem kötü niyetli satıcılara karşı tüketicinin daha fazla yanında olması ve tüketicinin kendileriyle bire bir iletişim kurabilmesinin yolunu açmasıdır. Kendilerine tefonla ulaşılamadığı için yapılan art arda mailleşmeler ve birbirine aykırı ifadelerin kullanıldığı telefon konuşmaları süreci stresle geçirmeye sebep oluyor ve acilen sonuç alınması gereken hallerde tüketiciyi ciddi bir riske sokuyor. Güvenlik öncelikli amaç olmalı ve sahtekar satıcıların kendileriyle çalışamaması için gerekli önlemleri almalılar. Sonuç olarak yaşadığımız mağduriyeti bu sitede paylaşmamış olsaydık sonuç yine bu şekilde olumlu olur muydu emin değilim. Fakat her ne kadar epey uğraştıktan ve yıprandıktan sonra da olsa iade gerçekleştiği için teşekkür ederim.
01 Ekim

Semih'in Teşekkür Mesajı

İadeler geldi teşekkürler
03 Eylül

Can'ın Teşekkür Mesajı

Gizem Hanım'ın yardımlarıyla sorunum geç de olsa çözülmüştür. Teşekkürler.
Paytr

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

02 Eylül

Ali'nin Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkür ederim
Paytr

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

09 Ağustos
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları