12 Eylül 2013

PayPal Art Niyetle Çalışıyor!

Paypal adlı Finansal Servis sağladığını iddia eden bir kurum, kendisinde yasa uygulama ve başkalarının kazanımlarına el koyma yetkisini kendisinde görüyor. İnsanların tasarruflarına istedikleri bahanelerle el koyabiliyorlar. Kendilerini Türk adaleti yerine koymuşlar, bir iki çalışan da kendisini süper yetkili hakim görüyor. TC Devletinde mal ve can ile ilgili kararları ancak bağımsız Türk yargısı verebilir.

Kişiler yada kurumlar mahkeme kararı olmadan kimsenin malına el koyamaz. Bir kazanımın yasal olup olmadığı ancak mahkeme kanaatine ve kararına bağlıdır. Paypal, ortalığı boş bulmuş, kendince insanların mallarına el koyuyor. Kaldı ki bunu bankalar dahi yapamaz mahkeme kararı olmadan.

Ali 462 Okunma

Cevaplar

  • Ali15 Eylül 2013

    Teşekkürler, iyi ki varsınız!

  • Ali15 Eylül 2013

    Paypal iş yapmıyor. İnsanların parasını fırsat bulduğu anda gasp ediyor. Böyle bir firmanın Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında parasal bir faaliyet göstermesine izin verilmemeli. Araştırdım, yüzlerce şikayet var. Kimse hak aramadığı , uğraşmak istemediği içinde Paypal atını istediği gibi oynatıyor. Hukuk devletinde birileri çıkıp, bunlara dur demiyor. Paypal, dağbaşı kanunlarını uyguluyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön