04 Şubat 2014 #2273550

Paylasal.com Para İadesi Yapılmıyor

22/01/2014 tarihinde Paylasal.comsitesinden m*****ia marka bot almak üzere kredi kartımdan 163,99 TL çekildi. Aradan 3 gün geçtikten sonra siparişte gelişme olmayınca firmanın telefonunu aradım. Ürün eski bir kampanya olduğu için ve tedarikçi firmanın da elinde üründen kalmadığı için siparişimin iptal edildiği ve kredi kartımdan çekilen bedelin iade edildiği tarafıma söylendi.


Bu arada İnternet sitesinde siparişimle ilgili bilgiler de yok oldu hiç sipariş vermemişim gibi. Takip ettiğimde kredi kartıma iade edildiği söylenen meblağın yansımadığını gördüm. Firma ile yaptığım görüşmelerden sonuç alamadım. Halen kredi kartımdan kesilen 163,99 TL iade edilmedi. Acilen paramın iadesini istiyorum.

Ayşe 195 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe06 Şubat 2014

    şikayetvar.com'a yaptığım şikayete(şikayetim yayınlandıktan sonrada sadece iade edildiğine dair mail gönderdiler.) kadar firmanın duyarsızlığı, doğru düzgün ve net bir geri dönüşüm yapmamasından ve yaptıkları internet satış işleminin ciddiyetsizliğinden dolayı bu firmadan bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

  • Ayşe'nin Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

    Nihayet firma 06/02/2014 tarihi itibariyle kredi kartıma kesilen bedelin iadesini yaptı. Bu konuda bana desteğiniz için çok teşekkür ederim şikayetvar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön