Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
3

Payfix Para Transferi Hakkında

profile
25 Mayıs
322

Merhaba,

25.05.2023 tarihinde saat 05.09 da Yapı Kredi ® hesabımdan Payfix hesabıma transfer ettiğim tutar hâlâ hesaba geçmemiştir. Bu şekilde mağdur bırakılıyoruz. İlgili dekont ekte yer almaktadır. İvedi olarak gerekli incelemelerin yapılıp hesaba aktarılmasını önemle rica ediyorum.

Bilgilerinize.

PayFix Logo
25 Mayıs 09:19
Deniz
25 Mayıs 09:48

Merhaba, 2 kez ard Arda mail atmama rağmen herhangi bir sonuca ulaşmadığı için zaten buradan şikayet kaydı oluşturdum. Sonuçlanmasını rica ediyorum!

Deniz
25 Mayıs 10:39

Neden herhangi bir dönüş sağlanmıyor? 6 saat süreyle bir tutarın hesaba geçmesi bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum. Gerekli hassasiyeti lütfen gösterin

PayFix Logo
25 Mayıs 13:58

Benzer Şikayetler

Payfix Para Yatırma Sorunu

profile
1 ay önce
349

Payfix'e para yatırma Yapı Krediden yaptım ama 5 saat oldu. Geçmedi 3 kere mail attık otomatik geri dönüş maili hariç bilgi yok arıyoruz ilgilenen müşteri temsilcisi yok bağlanan canlı destek koymuşlar kendi kendimize konuşuyoruz böyle bir şey görmedim. Şikayet var da en çok şikayet alan Payfix bir ...

Payfix E Geçmeyen Bakiye

profile
08 Nisan
109

PayFix'e Yapı Kredi ® üzerinden yükleme yaptım fakat 5 saat oldu hâlâ hesaba geçmiş değil. Kimse de ilgilenmiyor, canlı destek yardımcı olmuyor, maile dönüş yapılmadı. Lütfen ilgilenilsin. Ve görüyorum ki artık Yapı Kredi üzerinden yatırım yapılmıyor bunun hakkında da bilgi yok.

PayFix Param Hesabıma Düşmedi

profile
11 Mart
246

PayFix'e Yapı Kredi üzerinden yükleme yaptım fakat 5 saat oldu hâlâ hesaba geçmiş değil. Kimse de ilgilenmiyor, canlı destek yardımcı olmuyor, maile dönüş yapılmadı. Lütfen ilgilenilsin. Ve görüyorum ki artık Yapı Kredi üzerinden yatırım yapılmıyor bunun hakkında da bilgi yok.

5
Çözüldü

Payfix Hesabıma Para Girişi

profile
18 Şubat
543

1281124154 numaralı hesabıma Yapı Kredi bankasından 99 TL bir ödeme gerçekleştirdim. Üzerinden yaklaşık 3 saat geçmesine rağmen hala hesaba para düşme...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
PayFix Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 32 dk
Benzer Şikayet Yaz