Paycell ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Meftun sonuçtan hiç memnun değil

Paycell Limitimi Haberim Olmadan 3000 Tl Yaptı Ve Beni Mağdur Etti

203
Meftun
Meftun 27 Mart 12:39
Paycell Limitimi Haberim Olmadan 3000 Tl Yaptı Ve Beni Mağdur Etti

Haberim olmadan onayım olmadan Paycell limitimi 3000 TL yapmış ve ödeme yöntemlerinden Paycell'i çıkarmama rağmen ödeme yöntemi olarak 4 yaşında ki çocuğum tarafından kolaylıkla eklenmiş ve bunun sonucunda çocuğum tarafından 1 saatte 3000 TL lik oyun alınmış ve Paycell'i aradığımda neden haberim olmadan limiti artırdınız diyorum. Sistemsel diyorlar. Limiti düşürmek için 50 tane onay istiyorlar. Mağduriyetimi giderin diyorum.

Google Play store ile iletişime geçin. İngilizce mail atın diyorlar, ama ödeme yöntemi siz değil misiniz, Google ® i ilgilendiren bir durum yoktur. Mağduriyeti oluşturan Paycell neden onayım olmadan,3000 TL yapıyorsunuz?

Gerekli mercilere bununla ilgili olarak başvuru yapacağım. Bu bir aldatmaca. İnsanları mağdur ediyorsunuz. Zaten ekonomik koşullar kötü bir de bunlarla uğraşıyoruz.

Gelişme
Gelişme

07 Nisan 11:01
Ek
videoplayer-icon

24251074 numaralı şikayetim neticesinde Paycell bana şöyle cevap verdi tarafınıza konuyla alakalı 29 martta bilgilendirme yapılmıştır deniyor ama kimse bize bilgilendirme yapmadı. Bu kadar ciddiyetsizlik olamaz.

Özet olarak Paycell ödeme sistemini Google Play Store'dan iptal etmeme rağmen ödeme yöntemi olarak o kadar kolay ekleniyor ki 2 yaşında ki bir çocuk bile buradan ödeme yöntemi olarak Paycell'i ekleyebilir. Bunun neticesinde benim 4 yaşında ki benim çocuk Paycell'i ödeme yöntemi olarak SMS onayı olmadan (onay aşamasında SMS geleceği söyleniyor.) kolaylıkla ekliyor ve neticesinde 3000 TL lik oyun alıp beni mağdur ediyorsunuz. Ayrıca benim haberim ve onayım olmadanda Paycell limitini 3000 TL yapıp her türlü mağdur ediyorsunuz. Böyle yaparak insanları mağdur etmeniz etik mi? Onayım olmadan bir ton masraf oldu bana ama hakkımı almam için kaç gündür uğraşıyorsunuz ayıptır. Lütfen mağduriyetimi giderin.

Paycell Logo
Paycell29 Mart 11:14
Meftun
Meftun30 Mart 12:56

Nerede bilgi verildi ne arayan ne soran oldu ne de mesaj geldi? Lütfen mağduriyetimi giderir misiniz

Meftun
Meftun05 Nisan 11:06

Lütfen mağduriyetimi giderir misiniz?

Benzer Şikayetler

profile
626
3 hafta önce

Paycell İletişim Problemi Pişmanlık

26.4.2023 tarihinde Trendyol üzerinden yaptığım 255.90 TL'lik harcamam sistemlerin hatalı çalışmasından dolayı onaylanamadı fakat Paycell hesabımda bulunan bakiyeden düşüş gerçekleşti. Müşteri hizmetleri her arayışımda bana hak verdiler fakat teknik ekiple aralarındaki iletişim sorunu yüzünden sorun...

Paycell İletişim Problemi Pişmanlık
Paycell İletişim Problemi Pişmanlık
profile
441
13 Mart

Paycell Hesabıma, İş Bankası Hesabımdan Para Gönderdim Ama Param Yok!

Bugün akşam 19:54 saatinde İş Bankası'ndan Paycell hesabıma 673.98 TL para yükledim. Paycell sistemi tarafından yükleme yapıldığına dair tarafıma mesajda geldi ama. Param Paycell hesabıma yatmadı. Hemen mail yoluyla referans numarasını ve onay kodunu Paycell'e ilettim. Benden dekont istediler. Maale...

profile
72
12 Kasım 2022

Paycell Onayım Dışında Hesabımdan Para Çıkışı

11.11.2022 saat 20.10 da İzmirim Kent Kart yüklemesi yaparken hesabımdan 1.500 TL para çekildi Paycell Turkcell olarak. Şikayetleri okuduğumda aynı mağduriyetin dile getirildiğini gördüm. İnfo Paycell'e mail olarak yaşadığım sıkıntıyı dün hemen ilettim. Kent Kart yüklemesi yapılırken nasıl Paycell T...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .