3 g
Yorum Yap
#11856443

Paycell Kart İade Ücretini Ödemiyor!

Paycell = pişmanlıktır arkadaşlar. 8 gün önce kartımı iptal ettirdim içinde kalan bakiyeyi IBAN numarama yollamaları için talepte bulundum. 1-2 gün demiyorum 8 gün oldu hala çözüm süreci devam ediyor diyorlar. Paycell tam bir fiyasko. Çözüm süreci sıfır, müşteri desteği sıfır... Üzülmeyin bir adet 100 puanınız var oda müşteriyi nasıl mağdur ederiz konusunda.

Zafer Zafer 127 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Zafer2 g

  Paycell iptal edilen kartın içinde kalan bakiye maksimum 7 iş günü içinde ödenir demesine rağmen sözünde durmuyor. 10 04 2019 tarihinde kapattığım kartın bakiyesini iade etmiyor. Bunun yanı sıra her gün incelemede diye mesaj gwliyor. Müşteri hizmetlerine neyin incelemesi bu diye sorduğumda cevap alamıyorum. Paycell bildiğin müşteriye yalan konuşarak mağdur ediyor. Dikkat edin kullanmayın bu kartı.

 • Zafer2 g

  Yalancı Paycell neyin incelemesi bu? Maksimum 7 iş gününde iptal edilen kart bakiyesi iade edilecekti. Hukuki olarakda hakkım olan bu. Kartı kapatalı 9 gün ve 7 iş günü oldu. Hala yalan konuşuyorsunuz. Sizi bütün spsyal platformlarda etiketlicem yaptıklarını herkese duyuracağım.

 • Zafer2 g

  Paycell pişmanlıktır... Destek hattı sorulan sorulara cevap veremiyor... Maximum 7 iş gününde ödenecek denilen iade ücretim ödenmedi... Karşınızda bir muhatap bulamıyırsunuz... Almayın sakın bu kartı. Ben mağdur oldum siz olmayın arkadaşlar.

 • Zafer2 g

  9 gündür neyin incelemesi? İnsanı mağdur etmekten başka ne iş yapıyorsunuz... Maximum 7 iş günü içinde ödeme yapılacaktı ne oldu? Nerede param? Fiyaskosunuz. Bütün sosyal platformlardan paylaşım yapıyorum rezilliğinizi herkes görücek.

 • Paycell Temsilcisi2 g

  Değerli Müşterimiz, Müşteri hizmetlerimize yapmış olduğunuz başvurunun çözüm süreci devam etmektedir. Sonuçlanması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Taleplerinizi Paycell uygulaması içinde yer alan Ayarlar> Destek> Bize Ulaşın adımlarını takip ederek bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Paycell

 • Zafer3 g

  10.04.2019 tarihinde kapattırmış olduğum Paycell kartımın içinde kalan bakiyemi 8 gün geçmesine rağmen yatırmadı ve her gün inceleme aşamasında diye mesaj alıyorum. 8 gündür neyin incelemesi diye sorduğumda düzgün bir cevap verecek temsilci bulamıyorum. Paycell insanları mağdur etmekten başka ne yapıyorsun merak ediyorum. Müşteri önemi ve desteği sıfır.

 • Zafer3 g

  Otomatik mesaj, kaç defa arayacağız sizi, son 1 haftada en az 7 kere aradım sizi, sorduğum soruya cevap veremiyorsunuz yalan mı?

 • Paycell Temsilcisi3 g

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi Paycell Uygulaması içinde yer alan Ayarlar> Destek> Bize Ulaşın adımlarını takip ederek bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Paycell

Ziyaretçi Yorumları