26 Ekim 2016 #6777469

Paul Mark Slim İptal Formu

Paul Mark Ankara Bulvar şubesinden 12/10/2016 tarihinde bir mont aldım ve eve gidince montun hasarlı olduğunu fark ettim. Ertesi gün yanı 13/10/2016 tarihinde montun iadesi için tekrar aynı şubeye gittim ve slim iptal formu düzenlediler. Kasiyer kız üç gün içinde paramın yatacağını söyledi. Üç sonunda paramın yatmamış olduğunu gördüm. Sonrasında bana verilen Yenimahalle muhasebe numarasını aradım. Onlar bana yanlış bilgi verildiğini, pazartesiden pazartesiye paraların yattığını söyledi.


Pazartesi oldu baktım yine yatmamıştı. Ardından montu aldığım yere gittim ve montu aldığım tarihten itibaren bir hafta içinde yatacağı söylendi. Ertesi gün tam bir hafta oldu yine yatmamıştı. Tekrar mağazaya 21/10/2016 tarihinde gittim ve bir sıkıntı çıktığını 24-25/10/2016 tarihinde yatacağı söylendi. Bugün ayın 25'i ben hala paramı alamadım. Üstelik verdikleri muhasebe numarasını aradığımda çok kötü muamele gördüm.

Sevilay 5.202 Okunma

Cevaplar

  • Sevilay25 Ekim 2016

    Sonrasında banka kartıma değil de kredi kartıma yattığı söylendi bende bankaya gittim ve hiçbir şekilde para yatmamisti, bunu arayıp onlara ilettim finansal bir durum olabileceğini söylediler, madem yatıp yapmadığını bilmiyorsunuz beni neden oyuncak ediyorsunuz, muhasebe ve kasiyerlerinizden gordugum kötü muameleye karşı üzgünüm, daha sorumlu, daha candan bi misartiyonunuz olmasını temenni ediyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön