Passolig'den Bilet Alamadım!

Tarık Ç. |

Fenerbahçe maçı için öncelikli bilet alma hakkım var. Bende bunun için 5 defa Passo.com'a giriş yaptım ancak öncelik hakkınız başka bir rezervasyon için kullanılıyor diye bir sorunla karşılaştım. Bunun için 4 defa müşteri hizmetlerini aradım son aramamda hatta bekler misiniz dediler ve 15 dk beklememe rağmen bilet alamadım. En azından çözüm yoksa beklemezseniz.

Etiketler :

Bilet Bulamama / Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  14:20

  Sayın Çelik,

  27 Ağustos 2015 Perşembe günü saat 21:00’da Fenerbahçe ile Atromitos arasında Şükrü Saraçoğlu stadında oynanan UEFA Avrupa Ligi play-off maçına gösterilen ilgi nedeni ile Web Sitemizde bilet alırken yaşadığınız yoğunluk ile ilgili iletmiş olduğunuz bildiriminiz tarafımıza ulaştı.

  Mesajınızda yer vermiş olduğunuz geri bildirimleriniz için teşekkür eder, paylaşmış olduğunuz görüşlerinizin size daha iyi hizmet verebilmek adına Bankamız ilgili birimleri ile paylaşıldığını iletmek isteriz.

  Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 27 Ağustos
  10:03

  Sayın ÇELIK,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili tarafımıza www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri