Yanlış Passolig Kartı

Güler Güler 4 ay önce

6711**********4911 ile biten Passolig kartımın yıllık süresi dolmuş olup yenilenmesi için başvuruda bulundum ödemesini yaptım. Yenilenip gelen 4911 ile biten Passolig kartımdaki resim oğlumun resmi olup tarafınıza bu konu ile ilgili mail ve telefon ile dönüş yaptım. Konuşmamıza istinaden bana bildirilen mail adresinden bana gönderilen kartı, kimlik ve yeni resim gönderdim tekrar kart ücreti ödeyip yeni Passolig kartı gönderileceği, hatta tekrar bir yanlışlık olmasın diye 4911 ile biten kartım iptal edilerek yeni kart gönderileceği söylendi.

02.10.2019 tarihinde yani bugün yeni kart elime ulaştı 6711********4696 ile biten Passolig kartına baktığımda yine oğlumun resmi konulmuş. Yenilenmesi için talep ettiğim kartlar ektedir ikisinde de yine aynı yanlış yapılmıştır. Sizden kaynaklanan sorunun çözülmesini ve tarafıma acil olarak dönüş yapılmasını rica ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Passolig Logo Passolig 4 ay önce

Sayın Ç. ile 03.10.2019 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler