07 Temmuz 2014
#2546483

Passolig Üyelik İşlemleri

Kombine kart almak için başvuru yaptığım Passolig kartından sonra Passo.com.tr'ye üye olmam gerekiyordu. Bunun için üyelik başvurusu sırasında, telefonuma gelmesi gereken doğrulama mesajının gelmemesi üzerine, müşteri hizmetlerini aramama ve üzerinden bir hafta geçmesine rağmen sorunum çözülmemekle birlikte, hiç giremediğim siteye çok sayıda yanlış giriş yaptığım gerekçesi ile doğrulama kodunun bloke olduğu bilgisini -hayretler içerisinde kalarak- aldım. Sürekli 24 saat içerisinde bana dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen ne arayan var, ne soran.

Erman Erman 3.015 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Erman'ın Teşekkür Mesajı08 Temmuz 2014

  passolig muteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen herhangi bir geri donus alamadım ancak şikayetvar.com'a yazdıktan iki gun sonra hem aradılar, hem de sorunu cozduler. Dolayısıyla öncelikle site yonetimine ve cozum asamasında gösterdiği caba nedeniyle passolig musteri temsilcisine tesekkur ederim.

 • Passolig Temsilcisi08 Temmuz 2014

  Müşterimiz ile 08.07.2014 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden, www.passolig.com.tr iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Passolig Temsilcisi08 Temmuz 2014

  Sayın Erman Erdal; Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Erman08 Temmuz 2014

  bu mesajdan sonra da bir kaç kez aramadım. Surekli ertesi gun blokenin kaldırılacağı ve aranıp bilgilendirileceğim bilgisi verilmesine rağmen, ne sorun cozuldu ne de arayan var.

Ziyaretçi Yorumları